سوالات و قوانین سایت

سوالات و قوانین سایت

۱- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت استارفالوور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

۲- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت استارفالوور زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط استارفالوور به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات استارفالوور از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین استارفالوور از سوی کاربر است.

۳- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۴- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند، در غیر این صورت استارفالوور مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید و همچنین ممکن است بدلیل افزایش همزمان اختلال در سفارش بوجود آید و متوقف شود.

۵ – روش ارتباطی مستند استارفالوور با خریدار ، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه استارفالوور ثبت کرده است.

۶- روش ارتباطی مستند خریدار با استارفالوور ، آدرس ایمیل مندرج در سایت استارفالوور است.

۷- درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی استارفالوور رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود . لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۸- استارفالوور به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۹- استارفالوور از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است .

۱۰-زمان انجام سفارشات متناسب با پکیج انتخابی کاربر متغییر می باشد و می توانید در کادر زیر مشاهده فرمایید.

۱۱- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

۱۲- کاربران قبل از ارسال و پیگیری و سوالات موظف هستند صفحه قوانین را مطالعه کنند و در صورتی که سوال یا مشکل برطرف نشد به پشتیبانی پیام ارسال فرمایند.

سوالات متداول :

آیا با خرید فالوور ممکن است صفحه من توسط اینستاگرام بسته شود؟
خیر،با توجه به اینکه فالوورهای ما فعال هستند توسط اینستاگرام به عنوان اکانت های قلابی و فیک شناخته نشده وحذف نخواهند شد. و بدین ترتیب صفحه شما هم کاملا ایمن باقی خواهد ماند و همچنین روش افزایش فالوورها مطابق قوانین اینستاگرام می باشد.

شما چگونه فالوور های من را افزایش می دهید؟
تمام فالوور ها از طریق سرور ما و تبلیغات و شگرد های حرفه ای جذب می شوند و شما پس از پایان کار از نتیجه بدست آمده شگفت زده خواهید شد.

آیا من باید پسورد اینستاگرامم را در اختیار شما قرار دهم؟
خیر به هیچ وجه،ما نیازی به پسورد شما نداریم،تنها کاری که باید انجام دهید این است که پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و بر روی حالت public یا عمومی قرار دهید.

زمان انجام سفارشات:

۱- پکیج ۱k فالوور= تکمیل بین چند دقیقه تا چند ساعت

۲- پکیج ۳k فالوور= تکمیل تقریبا طی یک روز

۳- پکیج ۵k فالوور= تکمیل تقریبا طی سه روز

۴- پکیج ۱۰k فالوور= تکمیل تقریبا طی یکهفته

۵- پکیج ۲۰k فالوور= تکمیل تقریبا طی دو هفته

۶- پکیج ۳۰k فالوور= تکمیل تقریبا طی سه هفته

۷- پکیج ۵۰k فالوور= تکمیل تقریبا طی یکماه تا چهل روز

۸- پکیج ۱۰۰k فالوور= تکمیل تقریبا طی دو ماه

:::::::::::::::::::::::::::::::::

توجه:

با توجه به تغییرات و سیاست های جدید اینستاگرام در افزایش فالوور و لایک که بصورت سراسری میباشد، ممکن است برخی سفارشات به کندی انجام شوند و یا به حالت رزرو تبدیل شوند و به محض برطرف شدن ادامه سفارش ها انجام شوند. با تشکر از صبوری شما در این روزها بابت اختلالات سراسری اینستاگرام.

زمان های انجام سفارش ها طبق سیاست ها و استانداردهای اینستاگرام می باشد و قطعا به نفع کاربران خواهد بود لذا هم فالوورها با کیفیت تر خواهند بود هم به روش اصولی رتبه پیج را بالا خواهند برد و مانع بسته شدن و محدودیت پیج کاربر خواهد شد.

سوالات و قوانین سایت

تلگرامی ها توجه :

۱- لطفا تا اتمام سفارش کانال خصوصی نباشد.

۲- تا پایان سفارش ادرس کانال را عوض نکنید مسئولیت رعایت نکردن قوانین فوق به عهده کاربر میباشد.

اینستاگرامی ها توجه :

۱- لطفا تا اتمام سفارش پیج خصوصی نباشد.

۲- تا پایان سفارش ادرس پیج را عوض نکنید مسئولیت رعایت نکردن قوانین فوق به عهده کاربر میباشد.